6 Yıllık İlişki Sona Erdi!

6 Yıllık İlişki Sona Erdi!

İşadamı Hacı Sabancı ile uzun yıllar birlikte olan Özge Ulusoy çifti ayrılıklarını açıkladı. 6 Yıl önce başlayan ilişkilerinde geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldıklarını belirten çift son zamanlar yaşadıkları problemler nedeniyle bu yönde karar aldıklaırını bildirdi. Evlilik arefesinde evlilik hazırlıkları yaptığını düşündüğümüz çiftin ayrılık kararı şaşkınlık yarattı.

Çift 6 yıl önce başladıkları ilişkide son 1 yıl içerisinde bir kez daha ayrılık yaşamışlar fakat yeniden barışarak evlilik adımı atmıştı. Hacı Sabancı, yüksek maliyetli tektaş yüzük alarak evlilik teklifi yaptığı Özge Ulusoy ile yollarını ayırmasının arkasında başka biri olabileceği söylentileri söz konusu. Özellikle Hadise ile isminin anılmasından kaynaklı problemlerin çıkmış olması kuvvetli muhtemel. İki çift yeniden bir araya gelmesinin bu kez zor olabileceği konuşuluyor.

İki tarafın da ayrılık kararında bu kez net oldukları, tekrar bir araya gelmelerinin zor olduğu söyleniyor. Çiftin de bu yönde artık adım atmayacakları tahmin edilirken, önümüzdeki günlerde iki çiftin başka aşklara yelken açtığını görebiliriz.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0