Akşener’den Yetkiye Tepki!

Akşener’den Yetkiye Tepki!

Bir dönem milletvekili olan Meral Akşener, yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. Akşener, Evet Hayır tartışmalarının sürdüğü ve 16 Nisan tarihinde son bulacağı referandum hakkında görüşlerini paylaştı. Bu konuda evet diyecek olanlara tepkili olan Akşener, yetki konusunda sitem etti.

Isparta’da konuşan Meral Akşener, Hayır seçeneğini savundu ve Evet diyecek olanlara sitem etti. Evet demek çok fazla yetkinin tek kişiye bağlı olacağını ve bukadar yetkinin tek yerde buluşturulmasını doğru bulmadığını belirten eski milletvekili, bu kadar yetkiyi insan kocasına vermez diye savundu.

Tehdit Edildiğini Söyledi!
Meral Akşener, Isparta’daki konuşmasında ayrıca tehdit aldığını fakat yılmadan konuşmaya çıktığını da söyledi. Isparta yolculuğunda kendisini öldürmek için 3 kişinin görevlendirildiği yönünde haber aldığını fakat bunun kendisini yıldıramayacağını söyledi. Emekli hakim tarafından bilgilendirildiğini söyleyen Akşener, kendisi için görevlendirilmiş 3 kişiye meydan okuyarak buyursun gelsin vursun demesi dikkat çekti.

Akşener’in çok fazla tehdit aldığı ve bu tehditler arasında asılsız iddiaların da yer aldığını belirten eski milletvekili, FETÖ’yle bağlantısının olduğu yönünde iddiaların yer aldığı bir notun olduğu yönünde de tehdit edildiğini fakat hiç bir şeyin kendisini durdurmaya gücünün yetmediğini savundu. Akşener Isparta’da yoğun ilgiyle karşılandı ve uğurlandı.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0