Cezaevinde Evlilik Yaptı!

Cezaevinde Evlilik Yaptı!

Silivri ceza evinde bulunan Deniz Yücel, Dilek Mayatürk ile evlenerek dünya evine girdi. Evlilik sonrası ikilinin görüşme imkanı ortaya çıktı. Bu nedenle evlilik yaptıkları düşünülen ikili, bundan sonra sık şekilde görüşebilecek. Nikahı kıyılan ikilinin şahidi ise CHP millet vekili oldu. Şafak Pavey’in şahitliğindeki düğün yankı uyandırdı.

Deniz Yücel’in cezaevine girmesinin ardında PKK propagandasının yattığı biliniyor. Terör örgütü PKK ile yakın temasları bulunduğu tespit edilen Yücel’in sadece PKK ile değil, FETÖ ile de bağlantısının olduğu saptanmış. Her iki kararla cezaevinde bulunan Deniz Yücel’in evliliğini cezaevinde gerçekleştirmesi şaşırttı. Bir çok yabancı politikacı, Deniz Yücel’in serbest kalmasından yana dileklerini iletmişti. Bunların başında ise Alman başkan Merkel geliyor. Merkel, Deniz Yücel’in serbest kalmasını isteyenlerin başında yer alıyor.

Dilek Mayatürk’ün cezaevindeki Deniz Yücel ile evlenmesi de tartışma konusu olmuş durumda. Bir çok yorumcu, durumun normal olmadığını savunuyor. Konu hakkında önümüzdeki zaman diliminde çeşitli yorumlara gebe bir konu olacak gibi görünüyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0