Galatasaray’da Kritik Toplantı!

Galatasaray’da Kritik Toplantı!

Sarı kırmızılı futbolcular, takımdaki kötü gidişatı olumlu yönde değiştirebilmek için gece Florya’da buluştu ve mini bir toplantı yaptı. Yöneticilerden Cenk Ergün’ün de katılım gösterdiği toplantı, Sneijder ve De Jong’un, yönetici Cenk Ergün ile hararetli görüşmesiyle başladı. Tudor’un anlamsız tavırları ve kadro seçimindeki yanlışa vurgu yapan Sneijder, bu konuda tepkisini dile getirdi.

De Jong, Sneijder ve Cenk Ergün’ün görüşmelerinin ardından Florya’ya dört futbolcu daha geldi ve görüşmeler bir toplantı havası yarattı. Hakan Balta, Selçuk İnan, Eren Derdiyok ve Muslera’nın kampa gelerek takımdaki havanın bozulmasına neden olan etkenleri görüştüğü ortaya çıktı. Fikirlerini belirten futbolcular, üzerine düşenin daha fazlasını yapmak için çabalamalıyız sözü verdikleri öğrenildi.

Fenerbahçe Virajına Dikkat Çekti!
Fenerbahçe ile oynanacak maçın bir çıkış maçı olabileceğini söyleyen Sneijder, bu maçı diğer arkadaşları için hedef gösterdi. Sarı kırmızılı taraftarlar için onlara verilecek en güzel hediyenin Fenerbahçe galibiyeti olduğunu söyleyen Sneijder, arkadaşlarına bunu benimsemeli ve bunun için çabalamalıyız dedi. Tudor’un Fenerbahçe maçında Sneijder’e görev vermesine ise kesin gözle bakılıyor. Kimilerine göre Tudor’un son haftada Sneijder’i oynatmamasının sebebi, Fenerbahçe maçına daha fazla bilenmesi içindi.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0