Mehmet Ekici’nın Sözleşmesi Feshedildi!

Mehmet Ekici’nın Sözleşmesi Feshedildi!

Trabzonspor’da beklenen ayrılığın açıklaması gerçekleşti. Devre arasında Fenerbahçe ile anlaşmaya varamayan bordo mavili ekip, Mehmet Ekici’yi süresiz kadro dışı bırakmıştı. Kadro dışı kaldıktan sonra tartışmaları bitmeyen Ekici’nin devre arasında gerçekleşmeyen transferin gelecek sezon için gerçekleşmesi biliniyordu. Fakat yine de Trabzonspor’un aktif olarak lisanslı oyuncusu olduğu biliniyordu.

Muharrem Usta, yeni bir açıklama yaparak Mehmet Ekici ile yollarını ayırdıklarını bildirdi. Resmi ağızdan gelen bu bilgide Muharrem Usta’nın Mehmet Ekici’yi yalan söylemekle suçladı ve kulüp kapılarının Mehmet Ekici’ye artık kapandığını söyledi.

Yolu Açık Olsun!
Muharrem Usta, futbolcuya serzenişte bulunarak yolu açık olsun dedi. Hangi kulübe gideceği sorulduğunda ise bilgisinin olmadığı fakat anlaşmıştır zaten demesi dikkat çekti. Futbolcunun büyük olasılıkla Fenerbahçe ile anlaştığı biliniyor. Devre arasında Beşiktaş’a teklif edilen futbolcu, tercihini Fenerbahçe’den yana kullanmak istemişti. Daha sonra maddi konularda anlaşamayan iki taraf çeşitli problemler yaşadı.

Transfer sezonunun kapalı olması nedeniyle Fenerbahçe’den bir açıklama ya da anlaşma konusunda doğrulama henüz gerçekleşmedi. Fakat ligde ve kupa da sona biraz daha yaklaşıldığında transferin açıklanabileceği konuşuluyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0