Oğuzhan’a 12 Milyon Euroluk Teklif!

Oğuzhan’a 12 Milyon Euroluk Teklif!

Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezonki şampiyonluğunda ve bu sezon ki başarısında önemli katkısı bulunan Oğuzhan Özyakup, Roma’nın kıskacında. Türkiye’de ara ara transfer çalışması yürüten Roma kulübü, Beşiktaş’a kolay kolay reddedilmeyecek bir teklif yaptı fakat Fikret Orman, yapılan teklife teşekkür ederek olumsuz bir yanıt verdi.

Transfer dönemlerinde Oğuzhan’ın takımdan gönderilmesi konusunda sıkça bilgiler yayılsa da Fikret Orman’ın Oğuzhan’ı göndermeye pek niyeti yok gibi. Roma kulübü, Oğuzhan’ı alabilmek için 12 Milyon Euro teklifte bulunduğu iddia edildi. İddialara göre daha da önemlisi, Fikret Orman’ın bu teklife sıcak bakmaması. Rakamı düşük bulan Orman, Oğuzhan’ın daha yüksek bir bedelinin olduğunu Roma kulübüne iletti.

20 Milyon Euro İstendi!
Fikret Orman’ın Oğuzhan için Roma’dan 20 milyon euro istediği konuşuluyor. Takımın en önemli isimlerinden biri olarka görülen ve Sosa’nın gidişiyle bu sezon daha da fazla yükü sırtlayan oyuncu, Beşiktaş için en vazgeçilmez oyunculardan biri konumunda. Şenol Güneş’in de göndermek istemediği oyuncu için 20 Milyon Euro civarında bir teklif gelmemesi halinde oyuncunun siyah beyazlı takımda kalmaya devam edeceği kesin gibi. Roma ise fiyatı arttırır mı bilinmez fakat yeni bir teklifle transfer sezonunda yeniden geleceği düşünülüyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0