Vagner Love İçin Teklif Yok!

Vagner Love İçin Teklif Yok!

Alanyaspor’un futbolcusu Vagner Love için ortaya atılan iddialar, en yetkili ağızdan yalanlandı. Fenerbahçe’nin teklif yaptığı söylentileri, bugün Alanyaspor başkanı tarafından yapılan açıklamayla son buldu. Forvet hattında sıkıntı yaşayan ve gelecek sezon için şimdiden forvet arayışına başlayan Fenerbahçe’nin Vagner Love’u transfer etmek için girişimde bulunduğu gündeme yansımıştı.

Teklif Yok!
Hasan Çavuşoğlu ise konuya bir açıklık getirdi. Fenerbahçe ile adı anılan Vagner Love için ne Fenerbahçe’den ne de diğer İstanbul takımlarından bir teklif almadıklarını açıkladı. Buna ek olarak Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu’yla daha önce Vagner Love hakkında kısa bir diyalogları olduğunu fakat bu diyalog transfer üzerine olmadı dedi. Brezilyalı futbolcunun Alanyaspor’a gelişi hakkında konuştuklarını belirttiğini söyleyen Çavuşoğlu, yazılanların asılsız olduğunu aktardı.

Vagner Love için yurt dışından ise teklifler oldukça cazip. Sezon sonunda büyük ihtimalle takımdan ayrılacak olan Vagner Love, şuan Çin kulübü tarafından 3 milyon euro karşılığında alınmak istiyor. Hasan Çavuşoğlu’nun bu teklife sıcak baktığı fakat rakamı yükseltmek için görüşmelerin devam ettiğini aktardı. Vagner Love sezon sonunda Türkiye’de başka bir takıma veya Çin’e transfer olma ihtimali kuvvetli.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0