20 Kişilik Grup Sakarya’da Terör Saçtı!

20 Kişilik Grup Sakarya’da Terör Saçtı!

Sakarya’da 20 kişinin toplanarak bir araya gelip, bir iş yerine baskın yaparak olay çıkardı. Valiliğin de devreye girdiği olayda 20 kişilik grubun silahlı şekilde saldırı yapması sonrasında 6 kişinin yaralandığı belirtildi. Yaralılar hızlı şekilde hastaneye sevk edilirken, içlerinden bir kişinin sağlık durumunun kritik olduğu bildirildi. Olayın aslı hakkında ise bilgi aktarılmasa da alacak verecek üzerine bir meseleyle birlikte böyle bir baskın yapıldığı şüphesi üzerinde duruluyor.

Olay Çıkaranların Bir Kısmı Kaçtı!
20 Kişinin yer aldığı saldırı sonrasında olayın polise intikal etmesi, saldırganların kaçmasına sebep oldu. Olay yerinde yaralıları bulan yetkililer, olay çıkaranların ise olay yerinden uzaklaştığını tespit etti. Bunun üzerine saldırının yapıldığı kişiler arasında sağlık durumu yardımcı olmaya el veren kişilerden bilgi alınmaya çalışıldı. Soruşturma başlatılmasıyla birlikte saldırganların tek tek yakalandığı aktarıldı.

Olay yerinde yaralılara ilk tedavi uygulanırken, polisler ise kaçan şahısları aramaya koyuldu. D-100 Karayolu’na doğru ilerledikleri saptanan 3 saldırganın burada yakalandığı aktarıldı. 20 Kişinin hepsinin yakalanması için ise araştırmalar devam ediyor.

Sakarya Vali’sinin de olay yerine giderek olaya dahil olması, daha sonra bir açıklama yaptığı dikkat çekti. Vali Hüseyin Coş, soruşturmanın başlatıldığı, saldırıyı yapanların ise gerekli cezaları alacakları belirtilidi. Olayın iç yüzü hakkında henüz bilgileri olmadığı için detay vermeyen Vali, konunun aydınlanması için soruşturma neticesini bekleyeceklerini aktardı.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0