Alişan’dan Sevgilisi ile İlk Paylaşım!

Alişan’dan Sevgilisi ile İlk Paylaşım!

Magazin dünyasının müzmin bekârlarından türkücü Alişan’dan, dün akşam “aşk” dolu bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilişkisi olduğunu bir kez daha herkese ilan eden ünlü türkücü, dün akşamki Galatasaray – Fenerbahçe derbisine ithafen, sevgilisinin elini tuttuğu fotoğrafı paylaşarak “uğurlu geldi” mesajını yayınladı.

Evlenmesi adeta devlet meselesi haline gelen arabesk fantezi müziğin prensi Alişan, sonunda muradına erecek gibi gözüküyor. Geçtiğimiz yıl katıldığı bir törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 6 ay içinde evlenme sözü veren 40 yaşındaki türkücü, dün akşam Instagram’da flaş bir paylaşım yaparak hayranlarını şaşırttı. Instastory’ye attığı fotoğrafta sevgilisinin elini tuttuğu görülen Alişan, dün akşam oynanan Galatasaray – Fenerbahçe derbisine ithafen, sevgilisinin uğurlu geldiğini ve bu sebeple taraftarı olduğu Fenerbahçe’nin galip geldiğini ima etti.

Henüz Yüzünü Göstermedi!
Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda da görüştüğü biri olduğunu, ancak henüz bu kişinin ismini veremeyeceğini açıklayan Alişan, ilişkisinin çok güzel devam etiğini de sözlerine eklemişti. Mutluluğunun devam etmesi durumunda, en çok istediği şeyin evlenmek olduğunu dile getiren ünlü türkücü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği 6 ay içinde evlenme sözünün Nisan ayında dolduğunu hatırlattı. Evlenmese dahi, en azından hayatında birinin olduğunu ifade eden Alişan, Cumhurbaşkanına verdiği sözü yarı yarıya tutmuş sayılabileceğini söyledi.
Dün akşam yaptığı paylaşımda, sarı saçlı sevgilisinin yüzünü gizlediği iki adet fotoğraf yayınlayan türkücü Alişan, paylaşımının altına “birlikte ilk derbi” ve “uğurlu geldi” diyerek, derbiyi sevgilisiyle izlediğinin mesajını vermiş oldu.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0