Alt Geçitte Tecavüz Girişimi! Yer Okmeydanı…

Alt Geçitte Tecavüz Girişimi! Yer Okmeydanı…

Okmeydanı’nda bulunan alt geçitte Suriyeli bir kişi, genç bir kıza tecavüz girişiminde bulundu. Gece geç saatlerde meydana gelen olayda metrobüs kullanan genç kız, metrobüsten indikten sonra alt geçite doğru yöneldi. Evine gitmek istediği sırada alt geçiti kullanan genç kız, bu sırada kendin takip eden Suriyeli olduğu tespit edilen Rami R tarafından saldırıya uğradı. Saldırı anında Suriyeli saldırganın 19 yaşındaki genç kızın ağzını kapatarak bağırmasını engellediği, ardından da çimlere doğru sürüklediği anlaşıldı.

Saldırganı Yakalattı!
Fakat Suriyeli saldırgan emeline ulaşamadı. tecavüz girişimi yapılan H.D isimli genç kız, saldırgana karşı koydu ve direnç gösterdi. Suriyeli saldırgan bu dirence karşılık istediğini yapamadı ve fikrini değiştirerek genç kızın üzerinde bulunan değerli eşyaları almak istedi. Telefonunu ilk olarak eline geçiren Rami R. isimli Suriyeli şahıs, alt geçitten uzaklaşarak koşmaya başladı. Fakat genç kız saldırganın kaçmasına izin vermedi.

Olay yerinden uzaklaşmaya çalışan saldırganın peşinden aynı şekilde koşmaya başlayan H.D. isimli genç kız, aynı zamanda bağırarak çevredekilerin de yardımcı olmasını istedi. Bu şekilde çevredekilerin de katıldığı koşuşturmaca çok uzun sürmedi ve saldırgan yakalandı.

Yakalanan Suriyeli şahıs, savcılığa sevk edildi. Tutuklu olarak yargılanacağı düşünülen Rami R daha sonra serbest bırakıldı. Adli kontrolü bulunan Suriyeli’nin 37 yaşında olduğu da tespit edildi. Rami R. yağma ve cinsel saldırı suçlarından dava açılarak yargılanacak.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0