Antalya’da Polise Bıçaklı Saldırı!

Antalya’da Polise Bıçaklı Saldırı!

Antalya’da polis memuruna döner bıçağıyla saldırı yapıldı. Kepez’de yaşayan polis memuru, eve dönmek üzere olduğu sırada saldırıya maruz kaldı. Sivil kıyafetleriyle görev dışındayken saldırıya uğradığı belirtilirken, saldırıyı yapan kişinin birden fazla olduğu ve doğrudan polis memuruna yönelik bir saldırı olduğu kayıtlara geçti.

Cihat Taşhan isimli polis memuruna saldıranların elinde döner bıçağı ve sopa olduğu aktarıldı. Olay yerinde saldırı anında çevredekiler polise haber verse de zanlılar olay yerinden kısa sürede kaçtı. Saldırıya maruz kalan polis memuru ise hastaneye sevk edilerek tedavisi gerçekleşti. Çeşitli yerlerinden yaralar alan Cihat Taşhan’ın ifadesi alındı ve olaya ilişkin soruşturma başlatıldı. Polis memuruna yapılan çirkin saldırıyı gerçekleştirenlerin bulunması için Kepez’de arama devam ediyor. Çevredeki güvenlik kameraları kayıtlarını isteyen yetkililer, bu şekilde saldırıyı yapanları bulmayı hedefliyor.

Başında Kırık Tespit Edildi!
44 Yaşında olan polis memuruna neden saldırı yapıldığı ise henüz bilinmiyor. İlk müdahale Kepez Devlet Hastanesi’nde yapılan Cihat Taşhan, daha sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne gönderilerek tedavisinin devamı sağlandı. Polis memurunun hayati tehlikesi olmamasına rağmen başında ciddi kırıklar olduğu tespit edildi. Bazı bölgelerinde ve kolundaki kesikler ise hızlı şekilde tedavi edildi.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0