Arabanın İçinde Katliam!

Arabanın İçinde Katliam!

Bursa’da akıllara durgunluk veren olayda bir kişi hayata son anda tutundu. Üç kişi gece eğlencesinden dönerken arabada çıkan tartışmanın boyutu bir anda değişti. Alınan bilgilere göre araç içerisinde bulunan üç kişiden ikisi, eğlence mekanında gelen hesap ile ilgili tartışmaya başladı. Bu sırada araçta bulunan ekmek bıçağı ile sürücüyü yaralayan Özcan S, arkadaşını öldüresiye bıçak yaralarıyla kan içerisinde bıraktı.

Çevredekiler Darp Etti!
Yaralanan Arslan K., polisin olayı farketmesi sonrasında canını zor kurtarırken, aracı durdurarak müdahele eden polis, Özcan S. isimli şahıs ile birlikte ağır yaralı Arslan K., gelen ambulans ile hastaneye kaldırdı. Özcan S., polisin araçtan çıkarılmak istendiği sırada çevredekiler tarafından darp edildiği için hastaneye kaldırılırken, Arslan K. ise Özcan S.’nin bıçak darbeleri nedeniyle hastaneye sevk edildi.

Olay için soruşturma başlatılırken, Arslan K.’nın hastanede tedavisi devam etti. Özcan S. için ise hastanede rapor alındıktan sonra gözaltına alındığı bildirildi. Olay hakkında detaylı inceleme başlatılırken, araçta bulunan üçüncü kişi aranmaya başladı. Olay anında araçtan kaçan üçüncü kişi, arkadaşlarının kavgasına karışmak istememesi üzerine araçtan uzaklaşmış. Arslan K. hakkında sağlık durumuna ilişkin bilgi aktarılmadı.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0