Arif V 216’da Bir Sürpriz Daha!

Arif V 216’da Bir Sürpriz Daha!

Cem Yılmaz’ın gelecek sezon için çekimlerine başlayacağı yeni filmi olan Arif v 216 için yeni bir detay daha. Henüz çekimleri bile başlamayan filmin şimdiden geniş yankı bulması, film hakkında ortaya çıkan bilgilerin de artmasına neden oluyor. Son olarak alınan bilgilere göre filmlerde kullanılacak müzikler, ünlü Türk sanatçının dilinden çıkacak.

Mustafa Sandal’ın Şarkıları Olacak!
Film projesine katkı sağlayacak olan Mustafa Sandal, Arif V 216 için fazla mesai yapacak. Filmde çok önemli isimlerin yer almasının yanı sıra Mustafa Sandal’ın da müziklerle eşlik edeceği Arif V 216’nın çıkış tarihi henüz netleşmedi. Çekimleri ise önümüzdeki günlerde başlayacak. Filmde Cem Yılmaz’ın başrol olmasının yanı sıra olmazsa olmaz Ozan Güven ve Zafer Algöz’de yer alacak. Kadın oyuncular ise Farah Zeynep Abdullah ve Seda Bakan olarak açıklandı.

Mustafa Sandal’ın müzik konusunda desteğini sunacağı film için Cem Yılmaz ve Ozan Güven, Mustafa Sandal’a bir sürpriz yaparak çocuklarına hediye elektrikli bisiklet aldı. Sandal, çocukları için edilen hediyenin fotoğrafını çekerek paylaştı ve teşekkür etti.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0