Ayşe Hatun Önal Ehliyetini Kaptırdı!

Ayşe Hatun Önal Ehliyetini Kaptırdı!

Yeni şarkısı “Olay” ile pop müzik piyasasını sallayan ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal, bu kez bizzat “olay” oldu. İstanbul Ortaköy’de kullandığı araçla trafik kontrolüne takılan şarkıcı, alkol metreyi üflemeyi reddedince, polis ekipleriyle zor anlar yaşadı. 167 promil alkollü çıkan Önal’ın ehliyetine el konuldu.

Alkol Sebebiyle Ehliyetine El Konuldu!
Son dönemlerde piyasaya çıkardığı “Olay” isimli şarkısıyla adından sıkça söz ettiren eski model Ayşe Hatun Önal, önceki gece İstanbul Ortaköy’de trafik çevirmesine takılınca olanlar oldu. Oldukça alkollü olduğu gözlenen şarkıcı, trafik ekipleri tarafından yapılan rutin kontrollerin ardından, alkol metreyi üflemeyi reddedince polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Saat 04.30 sularında gerçekleşen olayda, Önal’ın ısrarlar sonucunda alkol metreyi üflemeyi kabul etmesinin ardından, 167 promil alkollü olduğunun ortaya çıkmasıyla, polis ekipleri şarkıcının ehliyetine 6 ay süreyle el koydu.

Trafik ekiplerinin 876 TL’lik trafik cezası da kesmelerinin ardından, karakola götürülmek istenen ünlü şarkıcı bu istek karşısında da polis ekiplerine direndi. Polislerin ekip aracına bindirerek karakola götürmek istediği Önal, kendi aracına gitmek konusunda diretince de olay çıktı. Daha sonra Arnavutköy’deki polis karakoluna götürülen şarkıcı, kendisine ceza yazan polisten, kontrol noktasına gazetecileri çağırdığı gerekçesiyle, şikâyetçi olmak istedi. Aldığı alkolün etkisiyle karakolda da taşkınlıklarına devam eden Ayşe Hatun Önal, daha sonra karakola avukatını çağırdı. Karakoldan ayrılmak için de olay çıkaran Önal, saat 05.30 sularında arkadaşının aracıyla karakoldan ayrıldı. Gazetecilerin görüntü almasını istemeyen şarkıcı, aracın arka koltuğunda gizlenerek evinin yolunu tuttu.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0