Başak Dizer’e Botoks Dopingi!

Başak Dizer’e Botoks Dopingi!

2016 yılı Şubat ayında yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile evlenen ünlü stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ’un güzellik sırrı ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta 40. yaşını kutlayan ünlü stilistin genç görüntüsünü botoksa borçlu olduğu öğrenildi. İstanbul’un Bebek semtinde eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikteyken objektiflere yakalanan Başak Dizer’in yüzünün gergin ve parlak oluşu, botoks işleminin yeni gerçekleştirildiğinin sinyallerini verdi.

Botoks Yaptırdı!
Geçtiğimiz hafta tatil için Londra’ya gittikleri öğrenilen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, Başak Dizer’in 40. doğumgününü kutladıkları kısa tatillerinin ardından yurda döndü. Referandumda vatandaşlık görevlerini yerine getirmek için tatillerini kısa kesen ünlü çift, geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Bebek semtinde görüntülendi. Bir restoran çıkışında objektiflere yakalanan ünlü çift basın mensuplarından büyük ilgi gördü. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşinin elini hiç bırakmaması da gözlerden kaçmadı.

Çiftin Bebek’te olduğunu öğrenen Kıvanç Tatlıtuğ hayranları da semte akın etti. Çıkışta basın mensuplarını ve özellikle de Kıvanç Tatlıtuğ’un Arap hayranları karşılarında gören çift çok fazla vakit kaybetmeden araçlarına gittiler. Kıvanç Tatlıtuğ kendisiyle tek tek fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının isteklerini geri çevirdi, ancak hayranlarının görüntü almasına da engel olmadı. Tatlıtuğ, Türkçe kelimeler öğrenen sempatik Arap hayranlarına da gülümseyerek cevap vermekle yetindi.

Bu sırada Başak Dizer’in de gençleşmiş, gergin ve parlak yüzü gözlerden kaçmadı. Ünlü stil danışmanının 40.yaşını kutlayacakları Londra tatillerinden önce, alın ve göz çevresine botoks, yüzünün farklı yerlerine de dolgu yaptırdığı öğrenildi.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0