Başakşehir Futbolcuları Muhabiri Linç Etti!

Başakşehir Futbolcuları Muhabiri Linç Etti!

Süper Lig’de bu zamana kadar yaşanmayan bir olay ilk kez yaşandı. Şampiyonluk yolunda Beşiktaş’ın en güçlü rakibi konumundaki Medipol Başakşehir, Rizespor deplasmanında maç sonrası istenmedik olaylar çıkardı. A Spor ekibinin görüntü almasına yönelik çıkan tartışmada olaylar büyüdü, tüm futbolcular otobüsten inerek A Spor muhabirine saldırdı. Tekme ve yumruklarla muhabiri linç eden futbolcuların bu tutumu tüm spor camiası tarafından kınandı.

1 Taraftar Sebep Oldu!
Emre Belözoğlu’nun bazı taraftarlarla fotoğraf çekildiği sırada tel örgülerin arkasından bir başka taraftarın Emre Belözoğlu’na yönelik küfür etmesi ve bunu sürdürmesi üzerine Emre Belözoğlu’nun tele çıkarak o kişiye ulaşmaya çalışması olayı ateşleyen durum oldu. Bu durumu A Spor muhabirlerinin farkederek görüntü almaya çalışması Medipol Başakşehir futbolcuları tarafından pek hoş karşılanmadı. Neden görüntü alıyorsun diye muhabire çıkışan bir kaç futbolcu, muhabirin üzerine yürüyünce olaylar çığrından çıktı.

Milli Futbolcular Tarafından Linç!
Görüntülere bakıldığında Milli takım kalecisi Volkan Babacan ve Yalçın Ayhan olayların ön planında olan isimlerdi. Muhabire saldıran yumruk ve tekme atan futbolcular daha sonra Abdullah Avcı’nın da olay yerine gelerek futbolcuları geri çekmeye çalışmasıyla son buldu.

Olayda yara alan A Spor muhabiri şikayetçi olduğu futbolcuların neden alınmadığı, polis tarafından müdahele edilmediği sorgulandı. Polislerin olayda muhabire yanıt vermemesi dikkat çekerken futbolcular muhabiri darp ettikten sonra hiç bir şey olmamış gibi İstanbul yolculuğuna başladı. Muhabir ise darp raporu alarak şikayette bulundu.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0