Bergüzar Korel Koolywood Filminde Rol Alacak!

Bergüzar Korel Koolywood Filminde Rol Alacak!

Türk dizi ve sinemasının önemli isimlerinden biri olan Bergüzar Korel, her geçen zaman diliminde daha da popüler hale gelen Hint filmlerinin mabedi olan Koolywood’da yerini almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Arap film dünyasında önemli bir başarı elde eden Korel, en iyi sinema oyuncusu seçilerek ülkemizi gururlandırmıştı. Elde ettiği başarı ise ona Koolywood kapılarını ardına kadar açtı.

Başrol İçin Gün Sayıyor!
Bergüzar Korel, önümüzdeki günlerde yeni bir projede yer alacak. Hint sinemasının önemli erkek isimlerinden biri olan Nikesh Ram ile birlikte bir filmde rol alacak olan Korel, erkek karakterin aşık olduğu ismi canlandıracak. Bir aşk senaryosunda yerini alacak olan Korel, çekimler için Burj Khalifa ve Dubai’de uzunca bir süre kalacak gibi.

Koolywood’a girişi ise anket sonucunda tesadüfen oldu. Koolywood yönetmenlerinden Francis Markus, yeni film için kadın oyuncu arayışını sürdürdükleri sırada Arap dünyasındaki anket dikkatlerini çeker ve Bergüzar Korel’in birinciliğini görürler. Bunun üzerine arayışları sürdürmek yerine Korel’i araştırmaya başlayan yönetmenler, Korel’de karar kılarak ona teklif yaparlar. Bu sayede Bergüzar Korel, Koolywood’da kariyeri için yeni bir sayfa açabilir.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0