Bülent Kayabaş Kanser’e Yenik Düştü!

Bülent Kayabaş Kanser’e Yenik Düştü!

Türk sinemasının çınarlarından biri olan Bülent Kayabaş, kanser tedavisine yenik düşerek hayatını kaybetti. Yeşilçam’ın renkli karakterlerinden biri olan Bülent Kayabaş, bir çok Türk filminde yer almıştı. Kayabaş’ın uzun süredir kanser tedavisi gördüğü ve yaşı itibarı ile de tedaviden yanıt alınamadığı, beraberinde hayatını kaybettiği açıklandı.

Türk sinema tarihinde 200’e yakın filmde yer almış olan ünlü oyuncu, ilk olarak 1970 yılında Kara Leke filminde yer almıştı. Son oynadığı film ise Bir Baba Hindu (2016). Sayısız filmi bulunan ünlü sanatçının günümüze kadar yılda 4-5 filmde birden rol almış. 72 Yaşında hayata gözlerini yuman Kayabaş, kolorektal kanseri nedeniyle veda etti.

Cenaze Namazı Cuma Günü!
Sabah saatlerinde ailesi tarafından yapılan açıklamayla kamuoyuna ve sevenlerine ölümü duyurulan Bülent Kayabaş’ın, çok sayıda seveni hastaneye taziye mesajını iletmeye akın etti. Merhumun cenaze namazının Cuma günü Teşfikiye camiinde kılınacağı belirtilirken, ünlü sanatçının cansız bedeni Feriköy Mezarlığı’na defnedilecek.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0