Çift Kameralı S8 Plus Göründü!

Çift Kameralı S8 Plus Göründü!

Samsung’un iddialı yeni telefonu Samsung Galaxy S8 için geri sayım sürerken, bu iddialı model ile ilgili yeni sızıntı bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Cihazın geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen resmi tanıtımında çok da iddialı olmadığı gözlenen ve bir önceki sürümleriyle benzer özelikleri olduğu görülen kameraları her ne kadar hayal kırıklığı yaratsa da, yeni gelen bilgiler aslında şirketin bazı özellikleri çıkış tarihine kadar gizli tutma yolu izlediğinin sinyallerini verdi. Zira Samsung Galaxy S8’e ait sızdırılmış bir prototip görüntüsü, cihazda çift arka kamera olabileceğinin işaretlerini veriyor.

Çift Kameralısı da Geliyor!
Ele geçirilen yeni görüntülerde Samsung Galaxy S8’de tıpkı yeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta olacağı gibi dikey yerleştirilmiş iki arka kamera göze çarpıyor. Zaten bu tip bir farklılık da yer almasa, Samsung Galaxy S8’in bir önceki sürümden pek de farklı olduğunu söylemek mümkün olmayacak. Ayrıca bu yeni görüntülerde gösterilen prototip telefonda, parmak izi sensörünün olmadığı görüldü. Bu durum da Samsung’un Galaxy S8’de bu özelliği ekranın alt kısmında kullanmaya devam edeceğine işaret ediyor olabilir.

Resmi tanıtımın ardından ortaya çıkan bu söylentiler henüz hala iddia aşamasında. Samsung Galaxy S8’in devrim niteliğinde bir telefon olmasını arzulayan kullanıcılar, he ne kadar bu iddiaların bir an önce doğrulanmasını isteseler de, şirketten henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Zira LG G6, iPhone 7 Plus ve Huawei P10 gibi telefonlarda dahi çift arka kamera bulunurken, Samsung Galaxy S8’de de aynı özelliği görmemek için bir neden bulamayan kullanıcılar, belki de bu beklentilerini Samsung Galaxy Note 8’ saklamak durumunda kalacaklar.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0