Çılgın Sedat Estetik Yaptırdı!

Çılgın Sedat Estetik Yaptırdı!

Ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat), Survivor’dan sonra ameliyat oldu. Bir çok ünlü ismi ameliyat eden Doç. Dr. Hayati Akbaş’ı ziyaret eden Çılgın Sedat, Survivor Adası’nda solunum problemi çektiğini ve bu nedenle şikayetçi olduğunu doktora iletti. Solunum sıkıntısı yaşadığı için ameliyat masasına yatan Sedat, burun ameliyatı oldu.

Estetik de Yaptırdı!
Solunum sıkıntısının yanı sıra burun estetiği de yaptıran Çılgın Sedat, burun ucu ve burun kemerinde de düzeltme yaptı. Kemeri aldırırken, burun ucunu da kaldırdı. Yeni burun ameliyatı sonrasında rahatladığını dile getiren ünlü şarkıcı uzun süredir planladığı ameliyatı gerçekleştirdi.

Survivor 2017’de yer alan ve geçtiğimiz ay elenen Sedat, Survivor’da başarılı bir grafik çizmişti. Fakat takımda yaşadığı restleşme onun sonunu hazırladı. Potaya kendi isteğiyle çıkan Çılgın Sedat, oylarına güvendiği için potada yer aldı fakat işler pek istediği gibi gitmedi. Potadna çıkamayan sedat, başarı gösterse de elenmekten kurtulamamıştı. Ada hayatında çok fazla tartışma yaşayan Sedat, Kıbrıs hedefine ulaşamamıştı.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0