Dursun Özbek’den Oyunculara Gözdağı!

Dursun Özbek’den Oyunculara Gözdağı!

Galatasaray’da Fenerbahçe maçı öncesi alarm verildi. Başkan Dursun Özbek, bu zamana kadar çok nadir futbolcuların antrenmanını izlerken, Fenerbahçe maçı öncesinde antrenmanı baştan sona takip etmesi, futbolculara gözdağı olarak nitelendirildi. Maçı mutlak kazanmalarını isteyen Dursun Özbek, antrenman sonunda futbolcularla kısa bir görüşme yaparak önlerindeki maçın önemine vurgu yaptı. Zor bir dönemden geçtiklerini ve bu sezonu güzel noktada bitirmek için Fenerbahçe maçını kazanmaları gerektiğini söyledi. Ayrıca kendi sahalarında olmanın avantajını da kullanmaları gerektiğini söyleyen başkan, futbolcuların motivasyonunu yukarı çekti.

Tudor’la Özel Görüştü!
Futbolcularla yaptığı görüşmenin ardından Igor Tudor ile de görüştüğü belirtilen başkanın Hırvat çalıştırıcıya da maçın öneminden bahsetti. Taraftar nezdinde şampiyonluk kadar önemli olan bu maçın mutlak kazanılmasını isteyen Özbek, Tudor’dan maça kadar olan süreyi hazırlanmak için en iyi şekilde değerlendirmesini istedi.

Tudor’un ligde oynanan son Medipol Başakşehir maçındaki kadro hatalarını da konuşan Özbek, Sneijder, Podolski gibi önemli oyuncuların bu maçta oynaması gerektiğini de belirttiği söyleniyor. Tudor’un Fenerbahçe karşısında önemli yıldızlara şans verip vermeyeceği de kilit rol oynayacak gibi.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0