Ebru Destan Ayrılık Sebebini Açıkladı!

Ebru Destan Ayrılık Sebebini Açıkladı!

2011 yılında iş adamı Mete Okay İnan ile hayatını birleştiren eski manken, sunucu ve şarkıcı Ebru Destan eşinden boşanma kararı aldı. İki çocuk annesi genç sunucu, boşanma nedenini soran muhabirlere, ilginç bir cevap vererek, alyans yerine yaptırdığı “love” dövmesinin uğursuzluğu yüzünden boşandığını söyledi.

Dövmeleri Sebep Olmuş!
2011 yılında dünya evine giren Ebru Destan – Mete Okay İnan çifti, iki erkek çocuk sahibi olmuştu. Evliliklerini mutlu bir şekilde sürdüren çifte nazar değdiği ortaya çıktı. Geçtiğimiz Aralık ayında boşanma kararı alan çiftin boşanma sebepleri ise, evlilik birliğinin temelden sarsılması olarak gösterilmişti. Destan, boşanma dilekçesinde, eşinin kendisine ve çocuklarına karşı ilgisiz davrandığını ve zaman zaman kendilerine ağır hakaretlerde bulunduğunu ileri sürmüş ve boşanmak için eşinden 2 milyon liralık maddi tazminat istemişti. Ebru Destan’a karşı dava açan Mete Okay İnan ise, asıl hakarette bulunan tarafın Ebru Destan olduğunu ve kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti. Eşinin lüks yaşam peşinde olduğunu ifade eden İnan, bu sebeple Ebru Destan’ın evliliği çekilmez hale getirdiğini de sözlerine eklemişti.

Çiftin çekişmeli boşanma davaları henüz neticeye ulaşmadı. Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının objektiflerine yakalanan Ebru Destan, muhabirlerin boşanma süreciyle ilgili sorduğu sorulara esprili bir dille yanıt verdi. “Yaptırdığım dövme yüzünden boşanıyorum” diyen Destan, alyans takmak yerine, yüzük parmağına yaptırdığı dövmenin kendisine de pek çok ünlü isime olduğu gibi uğursuzluk getirdiğini söyledi. Kendisi gibi dövme yaptıran Ebru Şallı-Harun Tan, Birce Akalay-Sarp Leventoğlu, Demet Şener-İbrahim Kutluay ve İrem Derici-Rıza Esendemir çiftlerinin de boşandığını hatırlatan güzel sunucu, “bu dövmede uğursuzluk var, evlenecek çiftler sakın yaptırmasın” diye konuştu.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0