Galatasaray’ın Planı Lens’i Durdurmak!

Galatasaray’ın Planı Lens’i Durdurmak!

Süper Lig’de haftanın maçında Galatasaray’ın konuğu sarı lacivertli ezeli rakibi Fenerbahçe olacak. Yoğun taktik antrenmanlar geçiren iki takım, rakibini geçmek için planlar yaparken, Galatasaray’ın öncelikli planı ortaya çıktı. Tudor, oyuncuları ile yaptığı görüşmelerde motivasyonu devamlı yükseltmek için söylemlerde bulunurken, bazı oyunculara kilit görevler vererek maçın kaderinde önemli rol oynamayı planlıyor.

İlk Hedef Lens’i Durdurmak!
Fenerbahçe’nin sezon başından bu yana gollerinde ve gol pozisyonlarında hep Lens’in olması sebebiyle Tudor Lens’i kilitlemek ve onu oyun dışı bırakmayı hedefliyor. Lens’in devre dışı kaldığı bir maçta gol yemelerinin zor olduğunu düşünen Tudor, tüm planlarını öncelikli olarak Lens üzerine yapıyor. Lens’e adam adama markaj uygulatmak isteyen Tudor’un oyuncularına sık sık Lens’e baskı yapmalarını istedi. Antrenmanlarda ve taktik konuşmalarında oyuncularını bu yönde uyaran Igor Tudor, Lens’i kilitledikten sonra hücumda etkili olmaya çalışacak.

Sneijder’e Terapi!
Son lig maçında görev alamaması nedeniyor Tudor’u eleştiren Sneijder, Tudor tarafından Fenerbahçe maçıne özel hazırlanıyor. Adeta özel terapi uygulanan Sneijder’in Fenerbahçe maçına özel hazırlandığı ve hücumda tüm organizasyonlarda Sneijder’in olacağı aktarılıyor.

Tudor’un planlarında Lens ve Sneijder büyük rol oynayacak. Galatasaray’da diğer kilit oyuncular ise Rodrigues ve Podolski. Kanatları etkin kullanmak isteyen Tudor, hücumda Sneijder’den sık sık pas istemeleri yönünde uyarılarda bulunuyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0