Galaxy C9 PRO İçin İkinci Donanım Seçeneği!

Galaxy C9 PRO İçin İkinci Donanım Seçeneği!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S8’in piyasaya çıkış tarihi için gün sayarken, diğer serilere ait birbirinden iddialı akıllı telefonları da piyasaya sürmeye devam ediyor. Orta segmentli J ve A serilerinin ardından, yine oldukça beğeni toplayan C serisine ait Galaxy C9 Pro geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmüştü. Şimdilerde ise, Galaxy C9 Pro’nun 128 GB’lık yeni bir versiyonunun olduğu ortaya çıktı.

128 GB Seçeneği Geliyor!
Samsung Galaxy C9 Pro, geçtiğimiz ay Hindistan’da piyasaya sürülmüş ve oldukça beğenilmişti. Piyasaya çıkmadan önce Samsung tarafından gerçekleştirilen tanıtım organizasyonunda iddialı özelliklere sahip olduğu görülen bu yeni cihaz 472 dolarlık uygun fiyatıyla da takdir toplamıştı. 6 GB RAM ve Snapdragon 653 SoC işletim sistemiyle piyasaya sürülen Samsung Galaxy C9 Pro, 6 inçlik Full HD Amoled ekranıyla da göz doldurmuştu.

Depolama alanı ise 64 GB olarak açıklanan bu yeni cihazın, microSD kart desteğiyle 256 GB’a kadar artırılabilen hafızası bulunmaktaydı. Cihaz Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle gelmiş olmasıyla da oldukça takdir topladı. Her iki kamerası da 16 MP olan Samsung Galaxy C9 Pro bağlantı özellikleriyle de beğenildi.

Bu üstün özellikleri, uygun fiyatla da birleşince bu yeni cihaz Samsung’un vazgeçilmez akıllı telefonları arasındaki yerini almıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde Çinli donanım sertifikasyon sitesi Tenaa’da Samsung Galaxy C9 Pro’ya dair ilgi çekici bilgilere ulaşıldı. Bütün bu özelliklerin haricinde internet sitesinde, Samsung Galaxy C9 Pro için, ayrı bir telefondan bahsediliyormuşçasına farklı ifadelerin yer alması dikkatlerden kaçmadı. Ancak daha sonra Samsung’un, Samsung Galaxy C9 Pro için 128 GB’lık dahili hafızası olan başka bir versiyonunu sessiz sedasız piyasaya sürdüğünün anlaşılması büyük şaşkınlık yarattı. Fakat şimdilik yeni sürüme dair fiyat ve çıkış tarihi bilgisi yer almıyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0