Gaziantepspor’da İntihar Şoku!

Gaziantepspor’da İntihar Şoku!

Sezon başında Gaziantepspor’a transfer olan Frantisek Rajtoral, evinde intihar etti. Şok ölüm Gaziantepspor camiasını ve Türk futbolunda şok yaşatırken, ölümün nedeni hakkında sadece tahminler bulunuyor. Futbolcunun antrenmana gitmemesi üzerinde kuşkulanan Gaziantepspor yönetimi ve teknik ekibi, futbolcuya ulaşamazken, daha sonra evine giderek futbolcunun evinde olup olmadığını araştırmaya başladı. Jandarma ekiplerinde nde destek alan Gaziantepspor kulübü, karşılaştığı manzarayla neye uğradığını şaşırdı.

Kalorifer Tesisatına Asarak İntihar Etti!
Frantisek Rajtoral, kendini kalorifer tesisatı borularına iple asarak intihar etmiş. Jandarma ekipleri incelemesini yaparken, asılı olarak bulunan futbolcunun intihar etmesi kulübe şok yaşattı. Futbolcunun neşeli biri olduğunu vurgulayan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, olayı canlı yayına bağlanarak anlattı.

Futbolcunun evine gidildiğinde kapının kitli olması üzerine çilingir çağırılarak kapı açıldı. Frantisek Rajtoral’in kendini astığı görüldü. İntihar eden Rajtoral, intihar ettiği yerde bir not bırakmış. Bu notta borçlarının takibi için yazılı olan bir kağıt olduğu dikkat çekti. İlk anda intihar sebebini açıklayan bir not olduğu düşünüldü fakat notta o bilgi yer almadı.

İntihar sebebinin ise sevdiği kızdan ayrıldığı yönünde bilgiler elde edildi. Kız arkadaşından ayrılmasına dayanamayan futbolcunun böyle bir yola gittiği tahmin ediliyor. Yaşanan olay hakkında soruşturma başlatılırken, Türk futbolunun bir çok önemli kulübü taziye mesajlarını Gaziantepspor’a iletti. TFF’nin de yine baş sağlığı mesajı dikkat çekti. Futbolcunun cansız bedeni Gaziantep Adli Tıp Morgu’na sevk edildi.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0