Gece Kulübüne Giremeyince Silahını Çekti!

Gece Kulübüne Giremeyince Silahını Çekti!

İstanbul’da sabaha karşı mekana girmek isteyen iki kişi, mekana alınmadıkları için güvenlik görevlilerine silah çıkarttı ve ateş etti. Etiler’de yaşanan olayda güvenlik görevlisi ve içeri girmek isteyen kişilerden biri yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, olaya ilişkin sabahın ilk ışıklarına kadar olay yerinde incelemeler yapıldı.

İçeri Alınmadığı İçin Silahını Çıkarttı!
Olay gecenin geç saatlerinde 04:00 gibi gerçekleşti. Özel araçları ile Etiler’de bir mekana gelen iki erkek, mekana girmek istedi. Kapıda duran güvenlik görevlileri tarafından içeri alınmak istemeyen iki kişinin bu konuya itiraz etmesi üzerine tartışmanın boyutu değişti. İçeri girmek isteyenlerden biri, belindeki silahı çıkardı. İlk olarak havaya doğru ateş eden kişi daha sonra güvenlik görevlisine doğrulttuğu silah ile güvenlik görevlisini yaraladı.

Ardından diğer güvenlik görevlisinin de müdahalesiyle olay çıkaran kişi de yaralandı. Olayın büyümesiyle birlikte mekana kısa sürede polis ekipleri geldi. Olay hakkında soruşturma başlatan ekipler, olaya dahil olanları karakola götürdü. Mekanda ise geç saatlere kadar süren eğlence bir anda sona erdi. mekan boşaltıldı, olaylı gece sonrası herkes dağıldı. Olay yerindeki incelemeler ise sabaha kadar sürdü.

Güvenlik görevlisine saldırıda bulunan iki kişiden birinin ise yaşanan olaylardan sonra olay yerinden kaçtığı belirtildi. Özel araçları değil de taksiye binerek olay yerinden uzaklaşan kişi polis ekipleri tarafından aranıyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0