İbrahim Erkal Beyin Kanaması Geçirdi!

İbrahim Erkal Beyin Kanaması Geçirdi!

Sanat camiasının önemli isimlerinden biri olan İbrahim Erkal, hastaneye kaldırıldı. Yaşadığı evin otoparkının kenarında yerde yarı baygın olarak bulunan Erkal, farkedildiği anda direkt hastaneye götürüldü. İlk anda ne olduğunu anlayamayan yakınları, hastaneye kaldırılmasının ardından sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Sanatçının yakınlarının yaptığı açıklama ise önümüzdeki bir kaç günün önemli olduğunu belirtti.

Beyin Kanaması Teşhisi Konuldu!
Baygın olarak hastaneye götürülen Erkal’ın sağlık durumu pek iyi olmadığı açıklandı. Bir beyin kanaması yaşadığı ve akabinde önümüzdeki 72 saatin çok belirleyici olacağını ileten doktorlar, 2,5 saat süren ameliyatın ardından durum değerlendirmesi yaptı. Hastanın sağlık durumunun ciddi olduğu ve ciddiyetini bir süre koruyacağı, ilerleyen saat ve günlerin Erkal için önemli olacağı bildirildi.

Hastaneye kaldırılmadan önce otoparkta baygın olarak uzun bir süre geçirdiği de tespit edilmiş. Bilgilere göre Erkal, 1,5 saat otoparkta baygın olarak kaldı. Tüm doktorlar tedavi için seferber olurken, çok sayıda ünlü isim ise hastaneye akın etmiş durumda. Hastane bahçesindeki gergin bekleyiş gece geç saatlerde de devam etti. İbrahim Erkal’ın sağlık durumuna ilişkin tüm sevenleri iyi haber bekleyişinde.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0