İbrahim Erkal İçin Yeni Açıklama!

İbrahim Erkal İçin Yeni Açıklama!

Geçirdiği beyin kanaması sebebiyle hastanede günlerdir yaşama tutunması için mücadele sarfedilen ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın doktorundan bugün yeni bir açıklama geldi. Olumlu bir gelişme bekleyen sevenlerini üzen yeni bilgiye göre, İbrahim Erkal yaşam belirtisi göstermiyor. Tedaviye hiç bir şekilde tepki alınamayan ünlü sanatçı, makinelere bağlı olarak hayatta tutulmaya devam ediyor.

Açıklamanın detaylarında beyinde oluşan kanamanın durdurulduğu fakat buna karşılık ödemin devam etmesi, ünlü sanatçının gelişim göstermesi adına pek olumlu değerler içermediği söylendi. Erkal için gelen bilgilerin devamlı negatif yönde olması ise umutları azaltıyor. Doktorlar tarafından yapılan müdahaleye rağmen tepki alınamaması da üzmüş durumda.

Makineye Bağlı Kaldı!
Doktoru tarafından yapılan bildiride İbrahim Erkal şuan için sadece makineye bağlı olarak hayatta durabiliyor. Kalp atışlarının devam ettiği fakat bir kıvılcım göremediklerini üzülerek söylemesi gerektiğini belirtti. Erkal için günlerdir süren yoğun çabaya yanıt alınamaması, ümitsizliğe itmiş gibi görünse de doktorlar süreç boyunca hayata döndürebilmek için ellerinden geleni yapacağına değindi.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0