Işın Karaca Fıtık Ameliyatı Oldu!

Işın Karaca Fıtık Ameliyatı Oldu!

Türk ses sanatçılarından Işın Karaca geçtiğimiz gün sessiz sedasız ameliyat oldu. Basının habersiz olduğu ameliyat, bir başka ünlü isim tarafından ortaya çıktı. Samimi arkadaşı olan Elif Karlı’nın hastane ziyaretinde Işın Karaca’nın ameliyat sonrası fotoğrafını çekip sosyal medya da paylaşması ile bir çok kişinin haberi olurken, ardından ünlü şarkıcıya geçmiş olsun dilekleri yağdı.

Kimseye haber vermeden ameliyat olmayı tercih eden Karaca’nın fıtık şikayeti nedeniyle ameliyat olduğu da yine Elif Karlı tarafından açıklandı. Işın Karaca’nın ameliyata dair hiç bir şey söylememesi ise dikkat çekti.

Ameliyat Olmaya Alışık!
Işın Karaca’nın hasta odasında çekilmiş fotoğrafını görenlerin aklına ise daha önce mide ameliyatı olmasını akıllara getirdi. Acaba mide ameliyatı sebebiyle bir sağlık sorunu mu yaşadı diye akıllara gelen soru nihayet gerçek çıkmadı. Ünlü sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu aktarıldı. Dün gerçekleşen ameliyattan bir çok ünlü isim de haberdar değildi. Öğrenen diğer ünlüler ise geçmiş olsun taziyelerini iletmeye başladı.

Işın Karaca’nın ameliyatına ilişkin bilgi vermemesinin nedeni ise ameliyatın küçük bir fıtık olması nedeniyle diye düşünülüyor. Ufak bir operasyon geçiren Karaca, ameliyattan saatler sonra taburcu olarak evinin yolunu tuttu.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0