İstanbul Autoshow 2017’ye Büyük İlgi!

İstanbul Autoshow 2017’ye Büyük İlgi!

Türkiye’nin en büyük otomobil fuarı olan İstanbul Autoshow ilk gün kapılarını yüksek ziyaretçiyle açtı. Çok sayıda markanın ve modelin yer aldığı otomobil fuarında ilk gün olması sebebiyle kalabalık gözlemlenirken, otomobil standlarında 2017 model araçlar ilgiyi arttırdı. Dün kapıları açılan İstanbul Autoshow 2017, kapılarınıa 30 Nisan 2017 tarihine kadar açık tutacak. Bu yıl ki otomobil fuarına olan ilgi, geçtiğimiz yıllardan daha fazla olması bekleniyor.

300 Model Sergileniyor!
Otomobil fuarında toplam 300 farklı model otomobil sergileniyor. Fuardaki toplam marka sayısının ise 19 olduğu açıklandı. Markalar için ayrılan geniş standlar, markaların tüm modellerinin sergilenmesini sağlıyor.

Fuarı ziyaret edenler geleceğin otomobil teknolojilerini de görebiliyor. Çünkü İstanbul Autoshow 2017’de markaların konsept otomobilleri de sergileniyor. İlk gün en fazla ilgi gören otomobillerin konsept otomobiller olduğunu söylemek mümkün. Tabi fuarda klasik otomobiller de yine her yıl olduğu gibi söz sahibi.

Fuar Beylikdüzü’ndeki TÜYAP içerisinde gerçekleşiyor. Fuarı ziyaret etmek isteyenler sadece 10 TL ödeyerek giriş yapabiliyor. Eğer ziyaretinizi hafta sonu yapacaksanız tutar 20 TL. Kadınlara ise önemli bir ayrıcalık tanınmış durumda. Çünkü hafta içi kadınlar için fuara giriş ücretsiz olarak yapılabiliyor.

İstanbul Autoshow 2017’nin bu yılki önemi geçtiğimiz yıllara göre biraz daha fazla. Bunun en büyük sebebi ise otomobil teknolojilerinin son bir yılda göstermiş olduğu değişim. Akıllı otomobiller, otonom, konsept modeller, SUV profilindeki yelpazenin genişlemesi, çevreci araçların daha fazla yer alacak olması gibi faktörler, otomobil dünyasının çehresini değiştirmiş durumda. Bu da üretici markaların farklılık yaratmasında önemli etken oluşturuyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0