Kısmetse Olur Evinde Yine Eleme Olmadı!

Kısmetse Olur Evinde Yine Eleme Olmadı!

Evlilik programları arasında ön plana çıkan Kısmetse Olur evinde bu hafta da eleme olmadı. Geçtiğimiz haftayı da eleme yapılmadan kapatan evlilik evinde bu hafta potaya yeni gelin adayı Pınar ile birlikte Akın çıktı. En fazla ismi söylenen iki isim arasından hangisinin gideceği merak konusu olurken, eleme gecesinde elenecek kişiden daha çok yaşanan tartışmalar damgasını vurdu.

Eleme gecesinde Adnan’ın ve Didem’in isimlerinin de çıkması şaşkınlığa sebep oldu. Evde en güçlü aday olan çifte karşı özellikle gelin adaylarının evinde cephe alınmış gibi duruyor.

Adnan İle Emre’nin Bağları Koptu!
Adnan ile Emre’nin dostluklarını bitirme kararı almalarının ardından Emre’nin Adnan’a olan sitemi, değiştiği yönünde. İkili hararetli tartışma içinde yer alırken, gece boyu Emre’nin agresif tavırları dikkat çekti. Gerektiğinden fazla agresif tavırlar gösteren Emre’nin bu tavırları eş adayı Tuğçe’yi de etkiledi. Tuğçe’ye de sert sözler sarfeden Emre, son olarak Melis’e uyarılarda bulundu.

Gecenin sonucunda Akın ve Pınar evde kaldı. Oy sandığından eleme yok yazısının çıkması, bu haftayı da geçen hafta olduğu gibi elenme yaşanmadan geçmesine sebep oldu. Akın’ın kalmasına ise en çok Didem, Adnan, Farima ve Enes sevinirken, gelinler evi ve Emre ile Onur en fazla üzüntüyü yaşayan oldu.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0