Krasic Türkiye’deki Günlerini Anlattı!

Krasic Türkiye’deki Günlerini Anlattı!

Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezonlarda forma giyme lansı bulan Milos Krasic, futbol hayatına devam ettiği Polonya’da röportaj verdi. Bu röportajda en çok bahsettiği şeyler ise Türkiye’deki kariyerine ilişkin detaylar oldu. Ekstralaska Ligi’nde Lechia Gdańsk forması ile daha istikrarlı bir görüntü çizen Krasic, Türkiye’de yaşadığı günleri unutamadığını belirtti.

Türkiye’de futbol oynadığı dönemlerde yaşadıklarını Polonya medyasına açıklayan Krasic, Fenerbahçe’ye transfer olmadan önce önemli başka teklifler de aldığını, bu tekliflerin Premier Lig ve İtalya’dan olduğunu söyledi. Fakat Fenerbahçe’nin uzun vadeli sözleşme ile birlikte önerdiği ücretin iyi bir teklif olması nedeniyle cazip geldiğini ve o sebeple kabul ettiğini söyledi. Daha sonrasında ilk maçlarda iyi olduğunu fakat ardından beklenmedik sakatlığın tüm planları bozduğunu söyleyen Sırp futbolcu, sakatlıktan kurtulmak zor oldu. Fenerbahçe taraftarı çok aceleci davrandı ve bu nedenle hiç bir zaman istediklerini sahaya yansıtamadığını belirtti.

Yaşadığı şehirleri de değerlendiren Krasic, Moskova’nın en güzeli olduğuna vurgu yaptı. İstanbul’u da sevdiğini fakat İstanbul’da fazla dışarı çıkmadığını bildiren futbolcu, Torino’da fazla mutlu olamadığını aktardı. Şuanki yaladığı yeri de es geçmeyen Sırp oyunuc Sopot’un kendisi ve ailesi için çok ideal bir yer olduğunu belirtti.

Volkan Demirel’e Övgü!
Fenerbahçe taraftarını bazı zaman anlayamadığını, ani tepkiler nedeniyle günü gününü tutmadığını söyleyen Krasic, bu durum tüm Türkiye’deki takım taraftarları için geçerli dedi. Taraftarlar galibiyete odaklı. Mağlubiyet olduğunda ise kimsenin tahammülü yok dedi. Volkan Demirel’e ek parantez açan futbolcu, o dünyanın en iyi kulüplerinde oynayabilirdi. Fakat İstanbul’u tercih etmiş ve Fenerbahçe’de efsane oldu dedi. Antrenmanlarda bile ona gol atmak çok kolay değildi diyen Krasic, çok iyi bir kaleci olduğunu belirtti. Krasic, dünyanın en iyi kalecilerinden biir olan Buffon ile de çalışma fırsatı olmuş fakat Buffon yerine Volkan’dan övgüyle bahsetmesi dikkat çekti.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0