Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE
Serkan DENİZBEY

HABER MÜDÜRÜ / NEWS DİRECTOR
Gülşen Tekinoğlu
gulsen.tekinoglu@turkwm.com

HABER EDİTÖRLERİ / NEWS EDİTORS
Murat YILMAZ
murat.yilmaz@haberhuzur.com

Bensu DEMİR
bensu.demir@haberhuzur.com

Burcu KAYA
burcu.kaya@haberhuzur.com

GECE EDİTÖRLERİ / NIGHT SHIFT EDITOR
Rıdvan BİLGİN
ridvan.bilgin@haberhuzur.com

KATKIDA BULUNANLAR / CONTRIBUTORS
Marinde Willê
marinde@turkwm.com

REKLAM REZERVASYON / ADVERTİSİNG RESERVATION
reklam@haberhuzur.com

HUKUK DANIŞMANI / JURİSCONSULT
Av.

ALTYAPI / SOFTWARE
WordPress Altyapısı ile MagOne Haber Yazılımı

YÖNETİM YERİ ADRESİ / ADMINISTRATİVE OFFICE ADDRESS

Atatürk Bulvarı Kaptan İş Hanı
No 54 İnegöl / BURSA
Telefon: +90 (224) 999 79 11
İhbar Hattı: +90 (224) 999 79 11
E-posta: info@haberhuzur.com

GİZLİLİK POLİTİKASI
Haberhuzur.com haber portalı tüm hakları ile saklıdır. Haber sitemizde bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Haberhuzur.com basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberhuzur.com however, sometimes the Haberhuzur.com uses third parties to process your information.
Haberhuzur.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberhuzur.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberhuzur.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberhuzur.com and its services. When you use Haberhuzur.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Haberhuzur.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

Yorum Alanı