Levent Dörter Sevenlerinden Yardım İstedi!

Levent Dörter Sevenlerinden Yardım İstedi!

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak ile yaşadığı aşkla gündeme gelen şarkıcı Levent Dörter, zor günler geçiriyor. Böbrek hastası olan annesi için sosyal medya hesabından takipçilerine seslenen Levent Dörter, annesinin iki böbreğinin de iflas ettiğini ve bu sebeple donör aradıkları çağrısında bulundu.

Annesi İçin Donör Gerektiğini İletti!
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in yıllar sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak ile yaşadığı aşkla gündeme gelen şarkıcı Levent Dörter, sosyal medya hesabından takipçilerine seslendi. Annesinin çok hasta olduğunu ve her iki böbreğinin de iflas ettiğini belirten Levent Dörter, takipçilerinden yardım istedi. Instagram hesabından paylaştığı metinde annesinin rahatsızlığı ile ilgili ayrıntılara yer veren Dörter, annesinin 0 grubu kan taşıdığını, bu sebeple kendilerinin donör olamadığından yakındı. Acilen 0 grubu kan taşıyan bir donöre ihtiyaç duyduklarını belirten Levent Dörter, takipçilerini ve hayranlarını konu ile ilgili duyarlı olmaya davet etti. Bir insanın ömür boyu tek böbrekle sorunsuz bir şekilde yaşayabildiğini hatırlatan Dörter’in çağrısına ilk yanıt, ünlü şarkıcı Merve Özbey’den geldi. Merve Özbey, Levent Dörter’in paylaşımını repost ederek, şarkıcıya desteklerini dile getirdi.

Levent Dörter, İbrahim Tatlıses’in kendisi gibi şarkıcı olan ve yıllar sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak’la bir süredir aşk yaşıyor. Oldukça çalkantılı giden ilişkilerini evlilikle taçlandırmak isteyen şarkıcı Levent Dörter, geçtiğimiz yıl 1.5 yıldır ilişki yaşamakta olduğu Dilan Çıtak’a sürpriz bir evlenme teklifinde bulunmuştu.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0