Nagihan Karadere Film Setinde!

Nagihan Karadere Film Setinde!

İlk olarak atletizmde ismini duyuran Nagihan Karadere, daha sonra Survivor’a katılarak gündeme gelmişti. Survivor’da sergilediği başarılı performansla finale kalamasa da Türkiye’de çok sayıda insanın sevgisini kazandı. Şimdi ise özel hayatı ve kariyeri için önemli değişiklikler yaşayan Nagihan, farklı bir sektöre el atmış durumda.

Filmde Rol Alacak!
Nagihan Karadere, bir süredir projesi üzerinde çalışılan Ah Be İstanbul film projesinde yer alacak. Survivor’dan sonra bir kaç film teklifi alan Karadere, bu teklifler arasında Ah Be İstanbul filmini seçti. Sette ilk kez görüntülenen Nagihan, heyecanlı göründü. Survivor’dan sonraki değişimiyle de gündeme sıkça gelen başarılı atlet, artık karşımıza filmlerde de çıkacak gibi.

Evde Kalan Kızı Oynadığını Açıkladı!
Peki Nagihan’ın canlandırdığı karakter nasıl bir tip olacak? Çekimlere ve film seti sonrası yaptığı açıklamalara bakılırsa Nagihan, bakımsız ve çifrkin bir kızı canlandırıyor. Ve tabi filmin işleyişiyle Nagihan’da güzelleşecek. Normal hayatında yaşadıklarından bir parçayı da filmde gören ünlü atlet, filmde canlandırdığı karakterle çok fazla güldürecek.

Nagihan’ın film setinde tehlikeli rollerinin de olduğu görüldü. Nagihan’ın halatla çatıdan aşağı inme anı nefeslerin tutulmasına neden oldu. Nagihan ise bu işi ne kadar istediğini bir nevi bizlere aktarır gibiydi. Ah Be İstanbul filmi Tekirdağ’da çekiliyor ve şimdiden fazlaca merak uyandırmış durumda.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0