Öğrenci Servisi Kaza Yaptı! 18 Yaralı…

Öğrenci Servisi Kaza Yaptı! 18 Yaralı…

Adana’da bu sabah üzücü bir trafik kazası meydana geldi. Lise öğrencilerini taşıyan bir servis aracı ile bir otomobilin çarpışması sonucu 18 öğrencinin yaralandığı bilgisine ulaşıldı. Yaralı öğrenciler tedavi edilmek üzere çevre hastanelere sevk edilirken, bir öğrencinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Adana’da bu sabah saatlerinde İsmail Kulak Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrencileri taşıyan servis aracıyla bir otomobilin çarpışması sonucu üzücü bir trafik kazası meydana geldi. 01 S 2566 plakalı öğrenci servisi şoförü Mehmet Taştan, sabah öğrencileri okula yetiştirmek üzere trafikte seyir halindeyken, karşı şeritten gelen ve Mine Çürük idaresinde bulunan 01 DYT 78 plakalı otomobille burun buruna geldi.

18 Öğrenci Hastaneye Sevk Edildi!
Mithat Özsan Bulvarı Kayıkhane Kavşağı mevkiinde gerçekleşen çarpışma sonucu, yoldan çıkan öğrenci servisi refüjdeki ağaçlara çarptıktan sonra ancak durabildi. Kazanın ardından bölgeye trafik ekiplerinin yanı sıra, sağlık ekipleri de sevk edildi. Servis aracında yer alan öğrencilerden 18’inin yaralandığını tespit eden sağlık ekipleri, yapılan ilk müdahalelerin ardından yaralı öğrencileri ambulanslarla çevre hastanelere sevk ettiler. Yaralılardan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde tedavi altına alınan Ömer Faruk Tatar isimli 14 yaşındaki lise öğrencisinin ise, durumunun ağır olduğu bilgisine ulaşıldı. Yaralı diğer öğrencilerinin ise tedavileri sürüyor.

Kazanın ardından polis ekipleri tarafından, kazanın tarafları olan Mine Çürük ve Mehmet Taştan ise, ifadeleri alınmak üzere emniyet merkezine götürüldü. Kazaya sebebiyet veren taraf ise, henüz bilinmiyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0