Yalçın Çakır Ekibine Saldırı!

Yalçın Çakır Ekibine Saldırı!

Türkiye’de yaşanmış fakat çözümlenememiş olayları çözüme kavuşturmak için yıllardır mücadele veren Yalçın Çakır ve ekibine İzmir’de silahlı bir saldırı yapıldı. Kendilerine yapılan başvuruda bir otel önünde ölen kızın olayını çözümlenmesi istenmiş. Olayın peşine düşen Yalçın Çakır ve ekibi, İzmir’de beklenmedik bir saldırıya maruz kaldı. Saldırıyı yapanların, aktif olarak üzerinde durdukları olayla ilişkili olduğu düşünülmüyor.

Edinilen bildilere göre Yalçın Çakır ve ekibi, kendilerine müracat eden otel önünde ölü bulunan kızın olayını araştırmak üzere İzmir’de araştırmalarını yürütüyorlar. Bu sırada sokak ortasında birden kendilerine doğru ateş edildiğini farkeden ekip, olay yerindeki otomobillerin arkasına saklanarak kendilerini korudu.

Yalçın Çakır’ın ekibine yapılan saldırının nedeni ve saldırı yapanlar henüz bilinmiyor. Ekip bu kez de kendilerine yapılan bu saldırıyı yapanların peşinde koşacak gibi. Yaşanan olay polise de intikal etti. İfadeler verildi ve araştırmalar başlandı. Yalçın Çakır ekibi ise vakit kaybetmeden olay yerindeki kamera kayıtlarını toplattığı bilgisi alındı. Saldırının amacı ise düşündürüyor. Bunun hangi amaçla yapıldığı, uyarı mı yoksa doğrudan Yalçın Çakır’a yönelik mi araştırılacak.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0