Yeni Galaxy J3 Detaylandı!

Yeni Galaxy J3 Detaylandı!

Samsung’un J serisine ait Samsung Galaxy J3 isimli yeni akıllı telefonu Geekbench isimli internet sitesinde ilk kez görüldü. Güney Koreli şirket, her ne kadar Galaxy J3’e ait özellikleri açıklamış olsa da, bu yeni cihazın çıkış tarihini resmen ilan etmekten şimdilik kaçınıyor gibi görünüyor. Fakat gelen sızıntı bilgiler, bu yeni akıllı telefonun çok yakın bir tarihte görücüye çıkarılacağına işaret ediyor.

Beklentilerin Çok Altında!
Geekbench tarafından belirtildiği üzere Samsung Galaxy J3, orda segmentte bir telefon olarak karşımıza çıkacak. 2 GB RAM ve 16 GB dâhili alan taşıyacak olan bu yeni cihaz için, işletim sistemi olarak, Android’in son sürümü olan Android 7.0 Nougat uygun görülmüş. Ancak daha önce kulislerde dolaşan söylentiler cihazın Android Marshmallow OS ile geleceği yönündeydi.
Diğer bilgiler ise, cihazın kamera özelliklerine dair ayrıntılar içeriyor. 5 MP arka kamera ve 2 MP ön kamera söylentisi, kullanıcıları büyük beklentiler içine sokmayacak türden.

1280 x 720 megapiksel HD çözünürlükteki ekran da 5 inç büyüklüğünde gelecek. Wi –Fi sertifikası da alan Galaxy J3, 3G, Bluetooth, GPS ve Micro-USB bağlantı seçeneklerini de içeriyor.
Samsung’un açıkladığı bilgilere göre, gelecek yeni bir cihaz daha var ve bu yeni cihaz Samsung Galaxy J5’in başka bir versiyonu olacak. Bu bilgi de yine ilk kez Geekbench ve GFXBench sitelerinde kendini gösterdi. Bu cihazın ekran boyutu 4.8 inç olarak açıklandı. 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip alacak Galaxy J5 de yine Android 7.0 Nougat işletim sistemini kullanacak ancak bu cihazın en dikkat çeken özelliği hem ön kamera hem de arka kameranın 12 MP kalitesinde olması olacak.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0