Yıldız Kaplan Mesleği Bırakma Nedenini Açıkladı!

Yıldız Kaplan Mesleği Bırakma Nedenini Açıkladı!

Bir dönemin sevilen ve izlenen tv dizilerinden biri olan Tatlı Kaçıklar’da rol alan Yıldız Kaplan, uzun bir aradan sonra ilk kez kameralar tarafından görüntülendi. Kameraların görüntülediği isme neden ekranlarda sizi göremediğimiz yönünde soru yöneltildiğinde yanıtı ise samimiyetle alakalı oldu.

Samimi Değil!
Tatlı Kaçıklar dizisinden sonra albüm çıkararak farklı bir kulvarda da boy gösteren Yıldız Kaplan, sanat camiasına sitem etti. Samimi bulmadığı bir ortam gözlemlediğini belirten sanatçı, güzel projelerinin olduğunu, yeni albümünün hazır olduğunu ancak samimi bulmadığı ortamda daha fazla kalmak istemediğini belirtti. Bunun üzerine tüm projelerden kendini soyutlayan Yıldız Kaplan, inzivaya çekilmiş gibi görünüyor.

Aile hayatı yaşadığına vurgu çeken Kaplan, eşi ve çocuğu ile vakit geçirmekten daha fazla mutlu olduğunu belirtti. Yeniden sanat camiasında yer alıp almaması bilinmeyen sanatçının bu görüşü nedeniyle yeniden setlere dönmesinin zor olduğu görülüyor.

Yıldız Kaplan, oynadığı dönemde popüler isimlerden biriydi. Sıkça magazin gündeminde yer alan, Mehmet Ali Erbil ve Yalçın Menteş gibi önemli isimlerle bir arada olmuş isim. Şimdi ise 46 yaşında ve sanattan uzak olmayı tercih ediyor.

Yorum Alanı

WORDPRESS: 0